Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Gidle
Menu góra
Strona startowa Inne Jednostki pomocnicze Sołectwa Rady sołeckie
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Rady sołeckie, bieżące, menu 231 - BIP - Gmina Gidle”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Rady sołeckie

Rady sołeckie

Lp.

Nazwa Sołectwa

w Gminie Gidle

Rada Sołecka w kadencji  2019 - 2024

   1

Borowa

Kolakowska Ewa

Flasza Jarosław

Makowska Danuta

Terka Urszula

   2

Chrostowa

Pakuła Maciej

Sztulc Józefa

Tutaj Aleksander

   3

Ciężkowice

Włodarczyk Agnieszka

Piekarska Wiesława

Werner Iwona

Bilecka Wioleta

   4

Gidle

Śmigielski Zbigniew

Jurczyk Andrzej

Jurczyk Stanisław

Bednarczyk Mirosław

   5

Gowarzów

Kubasiak Paweł

Zatoń Jerzy

Tyczyński Waldemar

   6

Graby

Gołdon Iwona

Ociepa Monika

Młyńczyk Janina

Hajduk Wawrzyniec

   7

Górka

 

Barański Sławomir

Ociepa Andrzej

Góraj Piotr

Michalik Anna

   8

Kajetanowice

Grzywna Anna

Banasiak Barbara

Piasecki Tadeusz

   9

Kotfin

Mazurek Helena

Czapla Ryszard

Skibiński Zenon

  10

Ludwików

Bugała Wioletta

Jabłońska Bożena

Jafra Jarosław

Wierzbicka Ewa

Zatoń Zbigniew

  11

Michałopol

Kosmala Mariusz

Grządziel Wioletta

Dobroń Justyna

  12

Piaski

Małek Zenon

Borowik Przemysław

Piasecka Jadwiga

Rakowska Krystyna

Tarnowska Beata

  13

Pławno

Andrzejewski Jan

Kanafa Grażyna

Cis-Tomaszewska Wanda

  14

Ruda

Bartnik Stanisław

Bugaj Stanisława

Sapis Dorota

Woldan Joanna

Jeziorski Adam

  15

Stanisławice

Cudak Remigiusz

Sekuła Jacek

Woldan Tomasz

Ciesielski Mariusz

Bugaj Waldemar

  16

Stęszów

Bartnik Władysław

Fiączyk Mieczysław

Pietras Wiesław

Wiaderek Adela

  17

Włynice

Barska Elżbieta

Sambor Małgorzata

Sambor Adam

  18

Wojnowice

Zaskórska Małgorzata

Dudkiewicz Alicja

Szymczyk Andrzej

Zamecka Zofia

Flasza Sylwia

  19

Wygoda

Molik Robert

Kanafa Aneta

Basiński Witold

Broniszewska Danuta

  20

Zabrodzie

Włodarczyk Eugeniusz

Wrońska Joanna

Mariankowski Teodor

  21

Zagórze

Szczepańska Elżbieta

Ociepa Wiesława

Pietruszyńska Iwona

Matuszczyk Przemysław

Metryka

data wytworzenia
2019-05-02
data udostępnienia
2019-05-02
sporządzone przez
opublikowane przez
Mariusz Borowik
ilość odwiedzin
475
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.