Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Gidle
Menu góra
Strona startowa Prawo Lokalne Wybory Wybory do Sejmu i Senatu 2023
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Bezpłatny przewóz pasażerski dla wyborców zamieszkałych w stałych obwodach głosowania na terenie Gminy Gidle - Wybory do Sejmu i Senatu 2023, menu 278, artykuł 1198 - BIP - Gmina Gidle”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Wybory do Sejmu i Senatu 2023

Bezpłatny przewóz pasażerski dla wyborców zamieszkałych w stałych obwodach głosowania na terenie Gminy Gidle

W związku z nadchodzącymi wyborami do Sejmu i Senatu RP, które odbędą się 15 października 2023 roku, Gmina Gidle zapewnia bezpłatny przewóz pasażerski dla wyborców zamieszkałych w stałych obwodach głosowania na terenie Gminy Gidle.

Poniżej przedstawiamy szczegóły tras i rozkłady jazdy:

I KURS

1)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH

1)Skrzypiec (przystanek ) godz. 7.30

2)Gidle ul. Kartuzka (przystanek) godz. 7.35

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 7.50

2)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W BOROWIE

1)Kajetanowice (przystanek ) godz. 8.00

2)Piaski (przystanek ) godz. 8.05

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Borowie godz. 8.25

3)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W CIĘŻKOWICACH

1)Zabrodzie (przystanek )  godz. 8.45

2)Graby (przystanek ) godz. 8.50

3)Spalastry (przystanek przy posesji nr 2)  godz. 8.55

4)Michałopol (przystanek przy posesji nr 22) godz. 9.00

5) Młynek (przystanek ) godz. 9.05

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Ciężkowicach godz. 9.30

4)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH

1)Wojnowice (przystanek )  godz. 9.45

2)Górka (przystanek ) godz. 9.50

3)Gidle ul. Reymonta (przystanek ) godz. 9.55

 4)Stęszów (przystanek ) godz.10.00

5) Ruda (przystanek ) godz. 10.05

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 10.25

5)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PŁAWNIE

1)Ludwików, Zielonka (przystanek Ludwików) godz.10.55

2)Górki (przystanek przy Kapliczce ) godz. 11.00

3) Stanisławice (przystanek ) godz. 11.05

4)Wygoda (przystanek ) godz. 11.10

5)Zagórze (przystanek ) godz.11.15

Powrót w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Pławnie godz. 11.35

6)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH

1)Kotfin, Chrostowa  (przystanek przy świetlicy w Kotfinie) godz.12.10

2)Włynice (przystanek) godz. 12.15

3)Ojrzeń (przystanek) godz.12.20

4)Niesulów (przystanek) godz. 12.25

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 12.50

II KURS

1)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH

1)Kotfin, Chrostowa (przystanek przy świetlicy w Kotfinie) godz.13.10

2)Włynice (przystanek) godz. 13.15

3)Ojrzeń (przystanek) godz.13.20

4)Niesulów (przystanek) godz. 13.25

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 13.40

2)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W BOROWIE

1)Kajetanowice (przystanek ) godz. 14.15

2)Piaski (przystanek ) godz. 14.20

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Borowie godz. 14.40

3)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W CIĘŻKOWICACH

1)Zabrodzie (przystanek )  godz. 14.50

2)Graby (przystanek ) godz. 14.55

3)Spalastry (przystanek przy posesji nr 2)  godz. 15.00

4)Michałopol (przystanek przy posesji nr 22) godz. 15.05

5) Młynek (przystanek ) godz. 15.10

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Ciężkowicach godz. 15.30

4)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH

1)Wojnowice (przystanek )  godz. 15.50

2)Górka (przystanek ) godz. 15.55

3)Gidle ul. Reymonta (przystanek) godz. 16.00

 4)Stęszów (przystanek )  godz.16.05

5) Ruda (przystanek ) godz. 16.10

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 16.30

5)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PŁAWNIE

1)Ludwików, Zielonka (przystanek Ludwików) godz.17.00

2)Górki (przystanek przy Kapliczce ) godz. 17.05

3) Stanisławice (przystanek ) godz. 17.10

4)Wygoda (przystanek ) godz. 17.15

5)Zagórze (przystanek ) godz.17.20

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Pławnie godz. 17.40

6)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH

1)Skrzypiec (przystanek ) godz. 18.05

2)Gidle ul. Kartuzka (przystanek) godz. 18.10

Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 18.25

Metryka

sporządzono
2023-10-05 przez Iwona Borek-Kucharzewska
udostępniono
2023-10-05 09:23 przez Borowik Mariusz
zmodyfikowano
2023-10-05 09:28 przez Borowik Mariusz
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
171
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.