Bezpłatny przewóz pasażerski dla wyborców zamieszkałych w stałych obwodach głosowania na terenie Gminy Gidle
W związku z nadchodzącymi wyborami do Sejmu i Senatu RP, które odbędą się 15 października 2023 roku, Gmina Gidle zapewnia bezpłatny przewóz pasażerski dla wyborców zamieszkałych w stałych obwodach głosowania na terenie Gminy Gidle.
Poniżej przedstawiamy szczegóły tras i rozkłady jazdy:
I KURS
1)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH
1)Skrzypiec (przystanek ) godz. 7.30
2)Gidle ul. Kartuzka (przystanek) godz. 7.35
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 7.50
2)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W BOROWIE
1)Kajetanowice (przystanek ) godz. 8.00
2)Piaski (przystanek ) godz. 8.05
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Borowie godz. 8.25
3)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W CIĘŻKOWICACH
1)Zabrodzie (przystanek ) godz. 8.45
2)Graby (przystanek ) godz. 8.50
3)Spalastry (przystanek przy posesji nr 2) godz. 8.55
4)Michałopol (przystanek przy posesji nr 22) godz. 9.00
5) Młynek (przystanek ) godz. 9.05
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Ciężkowicach godz. 9.30
4)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH
1)Wojnowice (przystanek ) godz. 9.45
2)Górka (przystanek ) godz. 9.50
3)Gidle ul. Reymonta (przystanek ) godz. 9.55
4)Stęszów (przystanek ) godz.10.00
5) Ruda (przystanek ) godz. 10.05
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 10.25
5)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PŁAWNIE
1)Ludwików, Zielonka (przystanek Ludwików) godz.10.55
2)Górki (przystanek przy Kapliczce ) godz. 11.00
3) Stanisławice (przystanek ) godz. 11.05
4)Wygoda (przystanek ) godz. 11.10
5)Zagórze (przystanek ) godz.11.15
Powrót w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Pławnie godz. 11.35
6)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH
1)Kotfin, Chrostowa (przystanek przy świetlicy w Kotfinie) godz.12.10
2)Włynice (przystanek) godz. 12.15
3)Ojrzeń (przystanek) godz.12.20
4)Niesulów (przystanek) godz. 12.25
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 12.50
II KURS
1)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH
1)Kotfin, Chrostowa (przystanek przy świetlicy w Kotfinie) godz.13.10
2)Włynice (przystanek) godz. 13.15
3)Ojrzeń (przystanek) godz.13.20
4)Niesulów (przystanek) godz. 13.25
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 13.40
2)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W BOROWIE
1)Kajetanowice (przystanek ) godz. 14.15
2)Piaski (przystanek ) godz. 14.20
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Borowie godz. 14.40
3)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W CIĘŻKOWICACH
1)Zabrodzie (przystanek ) godz. 14.50
2)Graby (przystanek ) godz. 14.55
3)Spalastry (przystanek przy posesji nr 2) godz. 15.00
4)Michałopol (przystanek przy posesji nr 22) godz. 15.05
5) Młynek (przystanek ) godz. 15.10
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Ciężkowicach godz. 15.30
4)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH
1)Wojnowice (przystanek ) godz. 15.50
2)Górka (przystanek ) godz. 15.55
3)Gidle ul. Reymonta (przystanek) godz. 16.00
4)Stęszów (przystanek ) godz.16.05
5) Ruda (przystanek ) godz. 16.10
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 16.30
5)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W PŁAWNIE
1)Ludwików, Zielonka (przystanek Ludwików) godz.17.00
2)Górki (przystanek przy Kapliczce ) godz. 17.05
3) Stanisławice (przystanek ) godz. 17.10
4)Wygoda (przystanek ) godz. 17.15
5)Zagórze (przystanek ) godz.17.20
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Pławnie godz. 17.40
6)DO OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GIDLACH
1)Skrzypiec (przystanek ) godz. 18.05
2)Gidle ul. Kartuzka (przystanek) godz. 18.10
Powrót do w/w miejscowości z Obwodowej Komisji w Gidlach godz. 18.25